Lakiery hybrydowe Victoria Vynn w ofercie hurtowni kosmetycznej. Sprawdź teraz!

manicurist shows various types of colors to fix na 2023 11 27 05 26 38 utc min wp

Na co dzień wykonujesz manicure hybrydowy i zależy Ci na wysokiej jakości produktach? Bez wątpienia warto poznać charakterystykę lakierów producenta Victoria Vynn. To marka, po której produkty chętnie sięgają profesjonaliści z renomowanych salonów. Lakiery hybrydowe znajdziesz w ofercie hurtowni Naildrop. W tym artykule pod lupę weźmiemy jej asortyment oraz nieco bliżej poznamy specyfikę produktów Victoria Vynn.

Charakterystyka lakierów Victoria Vynn

Victoria Vynn to uznany producent lakierów hybrydowych i innych produktów przeznaczonych do stylizacji paznokci. Produkty tej marki cieszą się powodzeniem na całym świecie. Chętnie sięgają po nie profesjonaliści z gabinetów kosmetycznych czy też obiektów SPA. Jest to związane z bardzo wysoką jakością wykonania lakierów Victoria Vynn oraz ich dużą wydajnością. Szeroka paleta barw pozwalana dokładne dostosowanie kolorystyki i wykończenia paznokci do potrzeb klientki. Specjalna formuła kosmetyków Victoria Vynn sprawia, że lakier długo utrzymuje się na paznokciach, zachowując swoją unikalną estetykę. 

Co znajdziesz w ofercie hurtowni kosmetycznej Naildrop?

Hurtownia Naildrop od lat z powodzeniem dystrybuuje wysokiej jakości lakiery do paznokci producenta Victoria Vynn. W asortymencie hurtowni dostępne są produkty z linii Pure i Gel Polish, które różnią się charakterystyką i potencjałem zastosowania. Obie jednak spełniają najwyższe rynkowe standardy, dlatego warto poznać je nieco bliżej.

Inne artykuły:  Gradacja pilnika

Lakiery Victoria Vynn z serii Pure

Lakiery z tej serii zaskakują swoją kremową konsystencją. Jest ona idealnie przygotowana do aplikacji na paznokcie. Produkty te charakteryzują się intensywną pigmentacją, dzięki czemu doskonale pokrywają płytkę paznokcia. Aplikację ułatwia płaski i krótki pędzelek.

Lakiery z linii Pure są bezpieczne w użytkowaniu i stanowią mniejsze obciążenie dla paznokci, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Seria ta przeznaczona jest do utwardzania w lampach LED. W ofercie Naildrop przygotowano ponad 200 kolorów lakierów Victoria Vynn Pure. 

Lakiery Victoria Vynn z serii Gel Polish

Drugą z rekomendowanych przez Naildrop serii jest Gel Polish. To linia klasycznych lakierów o średniogęstej formule. Zapewnia ona dobrą przyczepność produktu do płytki paznokcia oraz wysoką trwałość lakieru. Dzięki temu zachowują swoje piękno na dłużej. Oferta lakierów Gel Polish jest bardzo rozbudowana i liczy pond 250 różnych produktów. Wśród nich są m.in.: neony, pastele, wykończenia brokatowe i perłowe, a także lakiery półtransparentne. Lakiery Gel Polish przeznaczone są do utwardzania w lampach LED i UV. 

Skorzystaj z oferty hurtowni Naildrop

Znasz już specyfikę lakierów oferowanych przez Victoria Vynn. Nie bez powodu stosowane są one w prestiżowych gabinetach beauty. Ty również możesz je wykorzystać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Naildrop oraz do zakupu wysokiej jakości lakierów hybrydowych w hurtowni internetowej https://naildrop.pl/ lub po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem sklepu. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Eksperci Naildrop na nie odpowiedzą i poprowadzą Cię przez cały proces. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych i indywidualnych. 

Inne artykuły:  Paznokcie na komunię

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top